Zavlažovacie systémy

Zaoberáme sa realizáciou zavlažovacích systémov Gardena, jej údržbou, prípadne odstraňovaním porúch.

Značka Gardena je záruka vysokej kvality a dovoľujeme si tvrdiť, že aj cenovo najprijateľnejším zavlažovacím systémom pre predzáhrady a záhrady rodinných domov.

Automatická závlaha Gardena spĺňa všetky vaše požiadavky pre automatické zavlaženie vášho pozemku. Zavlažovanie je ekonomické a veľmi spoľahlivé.

Ponúkame profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti v oblasti zavlažovania. Špecializujeme sa výhradne na zavlažovacie systémy značky Gardena.

Novinkou je závlahové štúdio, ktoré prevádzkujeme v rámci našej predajne. Príďte nás navštíviť a my vám vypracujeme projekt zavlažovania vašej záhrady alebo pozemku. Samozrejme ponúkame aj možnosť osobnej obhliadky priamo na mieste.

Značka Gardena má dva zavlažovacie programy. Sprinkler a Micro-Drip.

Cesta k dokonalému trávniku

Systém zavlažovačov GARDENA predstavuje komplexný sortiment súprav zavlažovačov, komponentov a spúšťačov. Je skvelý, ak vás už unavuje ručné polievanie trávnika alebo ak chcete jednoducho trochu viac voľného času.

Praktické, spoľahlivé a s jednoduchou inštaláciou

Patentovaná technológia jednoduchého spájania „Quick and Easy“ umožňuje nainštalovať systém zavlažovačov GARDENA ľahko a mimoriadne rýchlo.

Ideálne pre štvorcové a obdĺžnikové plochy

Vysúvací preklopný zavlažovač GARDENA OS 140 je dokonalý na zavlažovanie štvorcových a obdĺžnikových plôch s veľkosťou 2 až 140 m².

Pre menšie plochy alebo rastliny>

Vysúvací zavlažovač S 80 možno použiť na polievanie malých plôch do 80 m², kým model S 80/300 je ideálny na polievanie vyšších rastlín zhora. Pri oboch modeloch môžno oblasť zavlažovania nastaviť od 5 do 360° s dosahom až 5 metrov.

Turbozavlažovanie pre stredné a velké trávniky

Vysúvacie turbozavlažovače T 100, T 200 a T 380 sú ideálne na polievanie stredne veľkých až veľkých záhrad. Všetky vysúvacie turbozavlažovače a vysúvacie preklopné zavlažovače OS 140 možno kombinovať v jednom rade.

Šetrite vodu aj čas

Až 70 % úspora vody vďaka nastaviteľným kvapkovým hlaviciam a kvapkovému polievaniu. Okrem toho ušetríte čas, pretože nie je potrebné žiadne tradičné polievanie – využite svoj voľný čas na iné aktivity.

Krásne a zdravé rastliny

Vďaka vysokej presnosti systému Micro-Drip a rovnomernému prísunu vody bude voda k dispozícii tam, kde ju rastlina potrebuje – pri korienkoch.

Flexibilný systém s technológiou Quick and Easy

Systém GARDENA Micro-Drip ponúka potrebnú flexibilitu na vytvorenie individuálneho systému podľa vašich potrieb. Patentovaná technológia spájania potrubí „Quick and Easy“ a bohatý sortiment vám pomôžu urýchliť inštaláciu a prestavby systému.

Dovolenka bez obáv

Vďaka systému Micro-Drip sa nebudete musieť počas dovolenky alebo inej neprítomnosti spoliehať na pomoc susedov. Nemusíte im dávať pokyny na polievanie a obávať sa, že vaše rastliny nebudú mať optimálnu starostlivosť.

Vďaka systému Micro-Drip sa nebudete musieť počas dovolenky alebo inej neprítomnosti spoliehať na pomoc susedov. Nemusíte im dávať pokyny na polievanie a obávať sa, že vaše rastliny nebudú mať optimálnu starostlivosť.

Ukážky inštalácií zavlažovacích systémov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie