O Gardene

Spoločnosť GARDENA založili v roku 1961 Werner Kress a Eberhard Kastner. V roku 1966 sa zrodilo logo GARDENA,  dodnes používané slniečko a farebná dúha. Za niekoľko rokov sa firma z malého obchodu so záhradným náradím rozrástla do celého sveta a stala sa najznámejším výrobcom inteligentných výrobkov a systémov pre starostlivosť o záhradu.
Tajomstvo tohto úspechu tkvie vo veľkej inovačnej sile značky a dôslednej sortimentovej a predajnej politike, ktorá sa orientuje na potreby a požiadavky zákazníkov. GARDENA GmbH so sídlom v Ulme patrí od marca 2007 do skupiny Husqvarna.

GARDENA je v medzinárodnej konkurencii jednou z najsilnejších značiek v záhradnom sektore. Na úspešnej ceste budovania značky prerazila do obchodov a ku konečným zákazníkom vďaka svojim moderným a vysoko kvalitným výrobkom s nezameniteľným designom. Silná pozícia na trhu, zosilnená sympatiami a znalosťami značky u zákazníkov, je ideálnym predpokladom pre ďalší úspešný rozvoj. V súvislosti s premenou úžitkových záhrad na „oddychové“ bude v budúcnosti určite stúpať dopyt aj po službách s tým spojených, t.j. po plánovaní a realizácii záhrad až po celkovú starostlivosť o záhradu.

Sortiment značky Gardena zahŕňa tri oblasti

Zavlažovanie záhrad

Original GARDENA systém, hadice, hadicové vozíky, Sprinklersystém, Micro-Drip-systém, riadenie zavlažovania.

Záhradné náradie

Mechanické, elektrické, akumulátorové alebo robotické kosačky, prevzdušňovače, vertikutátory, nožnice, pílky, drviče, čerpadlá a filtre.

Čerpadlá

Záhradné, ponorné tlakové, ponorné, kalové čerpadlá, domáce vodné automaty, domáce vodárne.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie